Coaching

olen TOEKS SISEMISTE MÄNGUDE tEADLIKUSTAMISEL

“Ükskõik, milline mäng meil väliselt käsil on, siis sisemiselt on meil alati mingi muu mäng käsil. See, kui teadlik oled Sa sellest sisemisest mängust, määrab ära edu saavutamise ja läbikukkumise tõenäosuse!”

1:1 INDIVIDUAALNE COACHINg "ENESEKINDEL & RAHUL MINA"

Kohtume teekonnal, mis viib Sind veel teadlikuma, enesekindlama, rahulolevama ja kohanemisvõimelise Sinuni! Toetan Sinu jaoks oluliste asjadega alustamist, teekonnal püsimist, edasi liikumist ning kohalejõudmist. Tean senise kogemuse põhjal, et Sinu otsus valida ennast ning iseendaga tööd teha, on juba pool teekonnast! Ja mul oleks ainult au olla kaaslaseks kõiges selles, mis siit edasi järgneb.

Tihti soovime olla juba kuskil mujal, kuid unustame ära, kui oluline on saada aru kohast, kus praegu oleme ning mis meid siia ikkagi täpselt tõi! Teadmatus hetkeolukorrast loob segadust ka tuleviku suunal. Tule ja loome koos selgust!

MIS ON COACHING? MILLINE ON MEIE ÜHINE KOOSTÖÖ? Loe edasi SIIN.. 

Soovin asuda teele!

1:1 TOETAV COACHINGU PROGRAMM naistele "ELADA ENDA KESKMEST"

Antud eriline programm on välja kasvanud grupicoachinu programmist “Elada enda keskmest” ning pakub toetavat teekonda kõigile neile naistele, kes eelistavad sarnase eneseavastamise ja -arengu teekonna just individuaalselt ette võtta! Antud koostöös on kogu kohtumiste tähelepanu ja fookus suunatud just Sulle! Tean, et see teekond on otsustanud naistele, neile, kes tunnevad, et samamoodi enam ei saa. Ootan Sind, kui oled otsustanud ja valmis uue endaga tuttavaks saama!

COACHING JUHILE "minu UUS ARENGUETAPP"

Kui vaadata seda, mida coaching juhtide jaoks tähendab, siis coaching aitab juhtides arendada 4 olulist emotsionaalse intelligentsuse komponenti, millel on väga suur roll efektiivsete ja edukate tulemuste saavutamisel. Nendeks komponentideks on: teadlikkus endast, enesejuhtimine, sotsiaalne teadlikkus ning suhete juhtimine! 

Kui tunned juhina, et soovid endas neid elemente arendada või oled lihtsalt kuidagi seisma jäänud ning ei tea enam täpselt kuidas edasi, ootan Sind ühisele selguse loomise, otsuste tegemise ja kasvamise teekonnale! Olen uhkusega teekaaslaseks nii kogenud kui ka värskelt alustanud juhtidele!

meeskonna coaching

Meeskondadele, kes on valmis pikemaaegselt pühenduma ning ühise koostöö ja tulemuste nimel pingutama! See on teekond, mis eeldab iga liikme avatust ning panust. Meeskonna coaching toetab selguse loomist, fookuse seadmist, suhete arendamist ning plaani koostamist, millesse iga liige on valmis panustama! Tihti tunneme ja teame, et muutused on vajalikud, kuid ei suuda omal jõul vajalikke samme algatada. Sellises olukorras ongi hea kaasata väline coach, kes meeskonda teekonnal muutuse suunas toetaks!

GRUPICOACHING naistele "elada enda keskmest"

Iga grupp on ainulaadne ja iga grupp loob ennast ise! See on teekond, kus kokku saavad erinevate rollide ja positsioonidega teadlikud naised, hinges soov – aeg hetkeks maha keerata ning iseendale uuesti lähemale jõuda, et tunda suuremat enesekindlust, fookust, rahulolu ja julgust!

Selles ettevõtmises on nii palju energiat, inspiratsiooni, avastamist ja sügavust, mida peegeldavad ka osalejate tagasisided! Stardime uuendatud programmi ja uue grupiga juba SEPTEMBER 2024. Oled oodatud uude gruppi kandideerima! Tutvu kindlasti ka senise programmi video ja osalejate tagasisidega.

 

COACHINGU KLIENTIDE TAGASISIDE

Soovin tulla coachingusse

VÄÄRTUSTAN VÄLJAÕPET ja pidevat arengut

Kinnitan Sulle, et olen omandanud rahvusvahelise organisatsiooni International Coaching Federation (ICF) poolt tunnustatud ja akredideeritud coachingu programmid ning täiendkoolitused, mis toetavad mind individuaalsete, meeskonna ja grupicoachingute tegemisel. Olen ka aastast 2022 ICF Global ja Eesti liige!

Ma olen TOETAV PÜHENDUV LEIDLIK

VÕTA MINUGA ÜHENDUST

Ootan Su kirja, et olulised asjad saaksid alustatud või lõpetatud. Tean omast käest, kui oluline on alustada enne, kui me selleks tegelikult valmis oleme või väljakutse täpselt sõnastatud. Teinekord saavutame alles ühises analüüsis ja vestluses selguse selle peamise väljakutse või eesmärgi osas!