Static Slide

ELADA ENDA KESKMEST

PROGRAMM NAISTELE
ALUSTAME VEEBRUAR 2023

veebruar 2023 asume teele uue grupigA 12.02 (grupp täis)
uuri järgmiste kuupäevade kohta lisainfot ning lisa ennast juba ootenimekirja

GRUPICOACHING+MASTERMIND

ELADA ENDA KESKMEST?

Mida see Sinu jaoks tähendab? Kõik me oleme andnud sellele tegelikult erineva tähenduse, kuid mis veelgi olulisem, meil kõigil kaasneb sellega just meile ainuomane kogemus või tunne. Ja just läbi selle tunde saame me väga hästi aru – kas me elame elu enda keskmest või mitte! Millises kogemuses Sina oma viimased kuud teel olnud oled?

Mis siis, kui see on see koht, kus me oleme saanud anda enda kõik – selle kõik, kes me oleme ja mis meil on? See on see koht, kus me tunneme ennast paremini ja saame seeläbi olla ning tegutseda meile ainu- ja loomuomasemalt? Ilma, et muretseksime, venitaksime või mõtleksime üle? Mis siis, kui see on see koht, kus oleme iseendaga väga heas kontaktis, tegutseme enda südame ja sisetunde järgi, usaldame ja teame täpselt, mis on meie jaoks see parim ja õige? See on koht, kus meil on inspiratsioon ning rohkem vastuseid kui küsimusi. 

Enda keskmest tegutseda, see tähendab ka suuremat enesekindlust ning teadlikkust, mis lubab teha julgemaid valikuid ja otsuseid! Mis siis, kui see on see koht, kus meil on teravam fookus ning eesmärgid selgelt paigas? See on see koht, kus lubame muutustel tulla või viime neid ise tahtejõulisemalt ellu? Mis siis, kui see on koht, kus kogeme rohkem energiat, motivatsiooni ning oleme ettevõtlikumad?

Võibolla oled Sa selle tunde vahepeal ära kaotanud ja Sa pole ammu eelnevalt kirjeldatud kohas viibinud? Siis tea, et rabelemine ja muretsemine on normaalsed inimlikud protsessid ja me teeme seda kõik! Kuid me teame ka seda, et teinekord vajab see kõik normaliseerumist, suurelt peale vaatamist ning suuna muutust! Mõnikord tuleb meil iseennast uue pilguga uuesti vaatama hakata!

 

VEEBRUAR 2023 saab kokku grupp naisi, keda just eelnevalt kirjeldatu hästi iseloomustab! 
Kokku saavad naised, kes toimetavad igapäevaselt võibolla ema, juhi, spetsialisti või ettevõtja rollis, kuid kesksel kohal soov siit edasi teadlikumalt, enesekindlamalt ja eesmärgistatumalt teel olla! 

PERSONAALNE VÄIKE GRUPP, kus maksimaalselt 4-5 liiget, kohtumised @TALLINN (ajad, asukoht selgumisel).

REGISTREERIMINE kuni 05. veebruar.
TUTVUMISKÕNED leiavad aset 08.01-05.02.2023.
Huvilistega teostan sissejuhatava kõne, mis võimaldab meil teineteisega tuttavaks saada ning küsimustele vastused anda. Kõne võimaldab ka tagada, et grupis saaksid kokku sarnaste ootuste ja küsimustega inimesed! Minu ja ka kõigi osaliste jaoks on oluline, et iga liituja oleks valmis pühenduma ja antud teekonda panustama. Ootan väga Sinu kirja, et leppida kokku esimene tutvumiskõne!

MIKS JUST SELLINE TEEMA?

Sulle tuleb kindlasti tuttav ette olukord, kus püüad sobituda kõige sellega, mis väljas toimub ning püüad pidevalt leida kooskõla sellega, mis enda sees? Siia juurde on hea kasutada ühte Vene vanasõna, mis seda olukorda hästi edasi annab: „Kui ajate taga kaht jänest, ei saa te kätte kumbagi!“ Ja nii leiamegi ennast tihti nende kahe maailma vahelt. 

Olen seda märganud töös oma klientidega  – tihti jõutakse coachingusse mõne seisaku, segaduse või rahuolematuse ajel. Põhjused ja mured peituksid justkui kuskil mujal, kuid milline tõde siin tegelikult peidus on? Tihti tuleb kliendil tunnistada, et ta on ennast kuskil seal “jänesejahil” ära kaotanud. Side iseenda, väärtuste, eesmärkide või plaaniga on kadunud ja see muudab meid hapramaks, ebakindlamaks, rahulolematumaks ning tihti ka ärevamaks! Aga kui me kaotame oma elu peategelase, iseenda – on see ju piisav põhjus ärevuse ja segaduse tundmiseks? Seega tundub päris oluline, et keegi meid oma keskmesse uuesti tagasi müksata aitaks?

MIDA TÄPSEMALT TEEME?

loome koos ühise teadlikustamise, märkamise ja õppimise ruumi!

programmi täpsem ÜLEVAADE

KESTVUS: veebruar-juuni algus 2023
KUI TIHTI: keskmiselt 2 x kuus kestvusega 2-2,5h
MILLAL: tööpäeva õhtul või nädalavahetusel, veebruaris
kohtume P12.02 (10.45-12.45) ja P26.02 (16.30-18.45). 
Sealt edasi sätime kohtumised koos grupiga kuupõhiselt paika.
KUS: silmast silma @TALLINN Pesa stuudio, vajadusel ka online.


KOHTUMISTE ÜLEVAADE

SISSEJUHATAV KOHTUMINE
Tutvumine, ootused, grupi väärtused, individuaalsed sihid ja eesmärgid. 

GRUPICOACHING KOHTUMISTE RING
Coachingud toimuvad grupiga koos, kus ühel kohtumisel saab üks liige enda jaoks olulise teema osas selgust luua (45-50min). Sellele järgneb arutelu, ideede ja taipamiste jagamine. Õppimises ja edasiliikumises on iga liige!

MASTERMIND KOHTUMISE RING
Iga liikme ja tema jaoks olulise küsimuse jaoks 1 kohtumine. Toimub
ühine ajurünnak, mõttetöö, mille alusel saab nii teema tooja + teised
grupis uusi ideid, lähenemisi, kuidas edasi liikuda.

VAHEKOKKUVÕTTED Facebooki grupis/Messengeris
KOGU TEEKONNA KOKKUVÕTE

SINU INVESTEERING ISEENDASSE: 89 EUR kuu.
Võimalus tasuda mitmes osas või korraga ette. Asume koos
teele kui grupiga on liitunud vähemalt 4 liiget.
REGISTREERIMINE KUNI 08.02.2023

KINGITUS! Liitudes programmiga enne 01.02, saad kingituseks
kaasa 1 PERSONAALSE COACHINGU sessiooni (1-1,5h), mille saad ära
kasutada 3 kuu jooksul peale programmi. Kogu teekonna jooksul paned
kokku oma isikliku ARENGUMAPI, 
millele ka kuu, paari või aasta
pärast põnevusega tagasi vaadata!
Boonusena sinu tutvusringkond
avardub – sinna lisandub juurde mitu uut põnevat inimest, kellega ka
edaspidi mõtteid ja ideid põrgatada!

 
MIKS OTSUSTADA SELLISE GRUPIMEETODI KASUKS

“Kui Sa tahad midagi, mida Sul veel ei ole olnud, tuleb teha või proovida midagi, mida Sa ei ole veel teinud!”

OSALEJATE TAGASISIDE

TURVA- JA HEAOLUTUNNE, SAIN PALJU ENAMAT KUI OSKASIN ÜLDSE ARVATA!

“Esimesest hetkest peale kui Triinuga kohtusime, on ta tekitanud minus mõnusa turva- ja heaolutunde. Ta justkui teab minust rohkem kui ma ise. Ta tajub enamat ning seda on võimas kogeda. Triin oskab hoida ja luua ruumi, kus Sa tunned soovi end avada ja enda sisemuses ringi rännata, et leida vastuseid ja üllataval kombel ka küsimusi. Läksin mastermind’i osalema tunde põhjal. 

Mul oli tugev tunne, kui nägin Triinu kutset ja iga kohtumisega sain üha rohkem aru, miks ma sinna läksin. Iga korraga mõistsin, et mu tunne ning intuitsioon on kõige õigemad teejuhatajad! Sain vastuseid küsimustele, mis esialgu tundusid lootusetud. Sain palju enamat kui oskasin üldse arvata! Ka jagamine teiste naistega ja nende kuulamine hinnangutevabas ruumis oli avardav kogemus. Tekkis uus mõistmine kuulamisest ja päriselt kuulamisest, nii teiste kui ka enda!”

Kristi Kalluste, looduskosmeetika
brändi Bonobo looja (jaanuar 2023)

LEIDSIN ENNAST ENDA JUUREST!

“Selleks, et see tagasiside saaks hästi toimida, mõtle, et ma olen “auto”. Enne antud projekti olin ma see sõiduvahend, mille erinevad rattad olid justkui erinevad osad või rollid minu elust! Mulle tundus, et kõik on olemas ja super aga tegelikult mõned kohad lonkasid ja päris palju! Ometi ma teadsin, kuhu need rattad käivad ja kuidas see liikumine toimima peaks, ei osanud ma oma teadlikkust, taipamisi ja oskuseid enne kasutada! Kõik kuidagi liikus kuskile poole aga mitte nii nagu tahaks! 

Mind tõid projekti otsingud, et leida ühendust, tasakaalu ja et endale uuesti lähemale jõuda! Leidsin antud projektis ennast enda juurest! Minust sai uuesti sõiduvahend, mille kõik osad olid õiges kohas ja toimisid. Millal projektiga liituda? Kui tunned, et tead mida teha aga ei tee või isegi kui tead, mida teha aga vajad kedagi, kellega jagada! Sest see ruum on teine kui sõbrannade või perega, see energia on hoopis teine. Sain sealt väga palju teadmisi, taipamisi ja mõtlemist. Triin aitab kiht-kihi haaval iseenda juurde minna aga ta ei tee Sinu eest tööd ära, Sina teed seda!”

Auli U. (jaanuar 2023)

ootan sinuga kohtumist!

Tunnen huvi grupicoachingu vastu

Edasi liikumiseks ja uue teadlikkuse loomiseks tuleb teha vaid see üks samm. Aga see üks samm võib moodustada lõpuks poole teekonnast!

KES AITAB RUUMI HOIDA JA LUUA?

MA OLEN. tütar, naine, ema, juht, coach, koolitaja, algataja, elluviija, pühenduja ja edasiliikuja!

MA OLEN. oma viimased 2+ aastat personaalse coachi ning meeskondade ja juhtide arengutreeneri rollis toimetanud ning olen nautinud iga hetke sellest teekonnast! Just uue peremudeli sünd tõi lauale olulised küsimused ning pani elus restarti tegema! Veel mõned olulisemad asjad, mida minu kohta teada:

  • 10+ aastat juhina,
  • 8 aastat kogemust, kuidas juhtida ja jõuda suurepäraste teenindus- ja müügitulemusteni (Põldma Kaubanduse AS Eesti personaliosakonna ja kaupluste juht, DenimDream jt kauplused),
  • 75+ loodud meeskonda,
  • 200+ coachingu tundi,
  • viimased 2+ aastat ehitamas ülesse oma uut mina, mille juurde kuuluvad – uus elukorraldus ja viis elada, uued prioriteedid, uus coachi ning arengutreeneri roll ning oma ettevõte,
  • Erickson Coaching International lahenduskeskse coachi + High Performance Team Coaching sertifikaadid (ICF poolt rahvusvaheliselt akredideeritud diplomid, täiendkoolitused),
  • Mindfulness 8 nädalane koolitus + paljud muud täiendkoolitused. 

Pean oluliseks toetada inimeste individuaalset arengut, sest usun, et just sealt saab kõik muu oluline alguse – isiklik areng on aluseks kvaliteetsetele kasvukeskkondadele kodus kui ka tööelus (lapsevanemaks olemine, suhted, organisatsiooni ja meeskondade kvaliteet, tulemuslikkus). Seega on minu keskseks fookuseks inimese potentsiaali avastamine ja avardamine!

Minu jaoks oluline meeldetuletus: me arvame, kuidas asjad on, aga tuletan endale ikka ja jälle meelde küsida – kuidas asjad tegelikult on?

Mõtleme koos läbi, kuidas siis asjad tegelikult on?
MA OLEN. arengutreener, coach 
Triin Põldme-Uibo

“Õppimine ja areng toimuvad vaid mugavustsoonist väljaspool. Esimese sammu tegemine üksinda on väljakutse aga esimese sammu tegemine koos võib olla juba seiklus!” 

Tunnen huvi grupicoachingu vastu

Jälgi mind ka