Mentorlus

“Väline mõttekaaslane aitab tähelepanu hoida sellel, kuidas asjad tegelikult on, mitte ei jää kinni sellesse, kuidas asjad olema peaksid!”

R. Dalio

MENTORIGA UUELE TASEMELE?

Mis on coachingu ja mentorluse vahe?
Mõlemad = õppimine, mõtlemine, areng. Mõlemad on arengumeetodid kuid ..
Coachingus luuakse hinnanguvaba ruum, kus ei anta nõu ega tagasisidet, tööd tehakse vaid coachee poolt toodud sisu ja looga. Mentorlus võimaldab anda nõu ning tagasisidet – seal saavad kokku nii mentori kui ka mentee lood! Mentorluse puhul on tegemist pikemaajalise õppimise protsessiga, mis võimaldab reflekteerida, nõu anda ja kogemusi jagada. 

Milles mentorlus Sind toetab:
– selguse loomisel,
– plaani koostamisel,
– fookuse hoidmisel ja ärategemisel,
– motivatsiooni edendamisel,
– juhtimisoskuste arendamisel,
– ausate peegelduste ning tagasisidega,
– olemasolevate ja uute võimete avastamisel ja arendamisel,
– lahenduste leidmisel ja ideede arendamisel,
– suurema rahulolu ja enesekindluse saavutamisel.

TEEMAD, MILLE OSAS VÕIME LEIDA ÜHISOSA

koostöö alustamine

Kõik saab alguse Sinust.
Kirjuta mulle, milline küsimus või teema Sinu peas juba mõnda aega ruumi võtmas ning lepime kokku meie esimese kohtumise. Usun, et just selle kohtumise käigus saab kõik oluline selgeks – see annab meile mõlemale võimaluse tunnetada, kas ja kuidas saaksime koostööd sealt edasi jätkata.

Mentorlus sobib Sulle kui oled avatud ja arengule suunatud, uudishimulik ning julged enda vastu aus olla. Julged tunnistada väljakutseid, mida pead eduks vajalikeks õppetundideks.

Meie ühisele teekonnale ning koostöösse tulevad kaasa minu coachingu oskused, inimeste tunnetamise ja tundmise tehnikad, arusaamad ja vaated teeninduse juhtimisest, pikaajalised kogemused inimeste ja meeskondadega töötamisest ning mitmed tagasivaated oma juhiks olemise teekonnalt, mis tähendab, et oman päris head arusaama antud rolliga kaasnevatest võludest ja valudest!

Meis on kõik vajalik olemas – mõnikord on vaja lihtsalt seda teist silmapaari, kes meis juba olemasolevat teadlikkust märgata aitab! Mentorlus aitab kasvatada iseloomu, annab Sinu tööle suurema tähenduse, loob vastuseid ja palju uusi võimalusi, motiveerib edasi liikuma ning oma uut visiooni ellu viima!

KIRJUTA MULLE JA SAAME TEADA, KAS MINA VÕIKSIN OLLA SINU ARENGUPARTNER?

“Edukad on need, kes suudavad tõusta endast kõrgemale, et asju objektiivselt näha ja muudatuste kujundamiseks suunata!”

R. Dalio

Ma olen TOETAV PÜHENDUV LEIDLIK

VÕTA ÜHENDUST

Ootan Su kirja, et olulised asjad saaksid alustatud või lõpetatud. Tean omast käest, kui oluline on alustada enne, kui me selleks tegelikult valmis oleme. Tee algust kohe ning pane oma esimesed spontaansed mõtted siia kirja ning saada need mulle!