Töö grupis

“Oma senisel teekonnal olen kogenud nii palju murrangulisi hetki, mis on leidnud aset just grupis või grupiga töötades! Meie võimekus üksinda või see, mida me loome koos teistega –  see on erinev. Kuid võime kindlad olla, et mõlemal rindel tegutsedes saavutame me kindlasti mitmekülgsemaid tulemusi!”

MASTERMIND "SAMM EDASI" TIIMIJUHTIDELE

5 TIIMIJUHTI / 28.SEPTEMBER 2023 / @TALLINN / SILMAST-SILMA

Liiguksime koos edasi uuele arenguastmele? Astuksid tiimijuhina sammu edasi ning lubaksid seeläbi ka oma meeskonnal uusi kõrguseid püüda? 

Ma tean, et üldiselt saavad tiimijuhid hästi hakkama aga meil kõigil on paremaid ja halvemaid aegu. Ja mõnikord ei peagi halvaks minema, mis siis kui läheks lihtsalt veel paremaks? Ja seekord saame kõik veel paremaks läbi ühtse tiimijuhtide meeskonna, kus ühises arengule suunatud ja toetavas ruumis saab kokku nii palju teadmisi, kogemusi ja ideid, mis lubavad tiimijuhtidel endal kui nende meeskondadel kasvada!

Mõtle, mis tunne võiks see olla, kui ühel järgmisel hetkel oleksid ümbritsetud 4-5 mentori või arengupartneriga korraga?

grupicoaching+mastermind
"ELADA ENDA KESKMEST" naistele

5 NAIST / 28. JAANUAR 2024 / @TALLINN / SILMAST-SILMA / JUBA 4 GRUPP

Tead neid olukordi, kus tunneme, et oleme iseennast ära kaotanud? Või iseendast kaugeks jäänud? Kogeme sisemiselt rahulolematust ja soovime teha muudatusi aga kuidagi pole veel alustanud või õnnestunud? Ja me teame, et nii enam edasi ei saa..

Tuttavad kogemused enda ning rohked peegeldused teiste naiste näol – need on lubanud teha algust ühe väga põneva naistele suunatud formaadiga!

See on teekond, kus kokku saavad erinevate rollide ja positsioonidega vägevad naised, hinges soov – aeg hetkeks maha keerata ning iseendale uuesti lähemale jõuda, et tunda suuremat enesekindlust, fookust, rahulolu ja julgust! 

Programmile on ennekõike omane see eriline ruum ja õhustik, mis kokku saanud naiste jõul sünnib! 

Inspiratsioon, energia, muutused ja sügavad taipamised – kindel, et need on kohal, kui oled otsustanud enda jaoks selle olulise sammu ära teha!

“Edukad on need, kes suudavad tõusta endast kõrgemale, et asju objektiivselt näha ja muudatuste kujundamiseks suunata!”

R. Dalio

Ma olen TOETAV PÜHENDUV LEIDLIK

VÕTA MINUGA ÜHENDUST

Ootan Su kirja, et olulised asjad saaksid alustatud või lõpetatud. Tean omast käest, kui oluline on alustada enne, kui me selleks tegelikult valmis oleme või väljakutse täpselt sõnastatud. Teinekord saavutame alles ühises analüüsis ja vestluses selguse selle peamise väljakutse või eesmärgi osas!