Static Slide

COACHINGUPROGRAMM NAISTELE

PERSONAALNE 1:1 TEEKOND

ELADA ENDALE LOOMUOMASEMALT, ELADA ENDA KESKMEST?

Meil kõigil on elus hetki, kus me ennast justkui ära kaotame või siis tajume, et see, kes sealt peeglist vastu vaatab või elu, milles opereerime, see polekski justkui meie või meie oma! See on see koht, kus me tunneme, et me ei ela justkui enda keskmest või südamest! Me ei ela elu endale loomuomaselt, selliselt, millised me ise oleme! Sellistel hetkedel on oluline valida uuesti ennast ning õppida ennast uuesti tundma!

Minu enda kannapöörde ning arengutreeneriks kasvamise teekond sai ka alguse iseenda tundmaõppimisest! Muutus imbus vaikselt hinge siis kui laual oli küsimus – kas ma saan üldse kunagi emaks? Palju sellest oli seotud minu elustiili ja seniste valikutega. Tegin mitmeid olulisi otsuseid, mis lubasid kehal taastuda. Lõpuks oma beebipoisiga koju jäämine lõi minus ruumi juurde ja lubas peagi seista silmitsi küsimustega, mille küsimiseni ma arvatavasti eelmises elumudelis ning elutempos jõudnud polekski! 

Kui aus olla, võibolla ei olnudki ma teatud hetkeni nendele vastamiseks valmis. Kindlasti tuleb Sulle tuttav ette – mõnikord ei ole lihtsalt õige aeg, koht või piisavalt ressursse, et enda jaoks eluliste asjadega tegeleda! Aga ma tean ja näen, kuidas see “peitusemäng” ning lugude rääkimine kaua kesta ei saa, sest rahulolematus võtab lõpuks nii tugevalt võimust!

Nii tuli ka minul lõpuks iseenda vastu aus olla! See iseendaga tegelemine ja iseendasse vaatamine lubas mul aru saada, kes ma olen ning millist elu ma tegelikult elada tahan! Palju tuli vaadata üle vanu valusid nn lein või muud kaotused. Ja muidugi rohkeid mustreid, mis tõid kaasa ületöötamise, teiste eelistamise iseendale, läbipõlemise ja palju muud.

Ja alates hetkest, kui hakkasin järjest enam kuulma ja märkama, kuidas paljud kliendid ning naised minu ümber seda “enda keskmest elamist” nii väga igatsevad, sai hoo sisse grupicoachingu programm naistele “Elada enda keskmest”. 

Kuid aeg on näidanud, et see iseendaga töö on teinekord midagi sellist, mida kõik naised grupiga jagada ei soovi. Seega pakun sellest aastast alates võimalust antud programmi ka individuaalselt ehk väga personaalse 1:1 tööna kogeda!

“Sa julgustasid olema enda vastu aus. Niimoodi valusalt aus, et ära peta ennast, Sa ju tegelikult tead, mida Sa vajad, kuula siis seda!” (Katrin)

ENESETEADLIKKUS ON SEE, MILLE SISSE ON PEIDETUD SINU JULGUS, USALDUS JA ENESEKINDLUS!

meie ühist 1:1 teekonda iseloomustab:

KOHTUMISTE ARV: meie esimesele
sobivuskohtumisele järgneb 8 kohtumist (2-2,5h).
KUS KOHTUME: silmast silma @Avang Coaching Keskus Tallinnas või online.
KOHTUMISTE INTERVALL: vastavalt Sinu soovile, kuid
võimalusel võiksime kohtuda iga 2-3 nädala tagant 4-6 jooksul.

Selles ühises väga personaalses töös saad liikuda iseendale lähemale,
enda loomuomasusele lähemale,
seada paika selgemad sihid, leida võimalused suurema rahulolu ja enesekindluse kogemiseks, teha vajalikud otsused, viia ellu, prioritiseerida, avastada ja vabastada! Ühises koostöös saavutad iseendaga parema kontakti ning julged aina enam enda südame ja sisetunde järgi tegutseda!

 

KUIDAS SEE LÄHENEMINE TAVALISEST COACHINGUST ERISTUB?

Tavalised 1:1 coachingu kohtumised on lühemad (1,5h), kus keskendud vaid ühele Sinu jaoks olulisele teemale. Antud programmi kohtumised on pikemad (2-2,5h), kus:

KOHTUMISE ESIMESES OSAS: pühendame oma tähelepanu erinevate 
teemade mõtestamisele ning eneseteadlikkust suurendavatele harjutustele. Sellised täiendavad teemad ja harjutused on ka tavapärases coachingus meiega kaasas, kuid antud programm on keskendunud ennekõike naistele ning teemadele, mis toetavad programmi eesmärkide täitmist!

KOHTUMISE TEISES OSAS: pühendame aja ühele Sinu poolt valitud
konkreetsele teemale
(coachingu sessioon), mis loob Sinu jaoks antud
hetkel edasi liikumise osas kõige suuremat väärtust! 

Sarnaselt tavapärasele koostööle olen Sinu jaoks ka kohtumiste vahepealsel ajal olemas, et jagada olulisi taipamisi, võite või saada tuge mõne takistuse juures.

Coachingu ja ühise koostöö kohta loe edasi veel SIIN. 

TEEMAD, MILLEGA TEGELEME:

Soovin tulla tutvumiskohtumisele!

“Triin, Sinu energia, autentsus, teadmised, siiras uudishimu ning soe ja toetav olek hoidsid ja saatsid mind sel teekonnal väga armsasti!” (Kati)

“Esimesest hetkest peale kui Triinuga kohtusime, on ta tekitanud minus mõnusa turva- ja heaolutunde. Ta justkui teab minust rohkem, tajub enamat ning seda on võimas kogeda! Triin oskab luua ruumi, kus tunned soovi end avada ning enda sisemuses ringi rännata!” (Kristi)

“Triin aitab kiht-kihi haaval iseenda juurde minna aga ta ei tee Sinu eest tööd ära, Sina teed seda!” (Auli)

“Õppimine ja areng toimuvad vaid mugavustsoonist väljaspool. Esimese sammu tegemine üksinda on väljakutse aga esimese sammu tegemine koos võib olla juba seiklus!”

klientide tagasiside

Jälgi mind ka