meeskonna areng
Static Slide

INSPIRATSIOONI
-HOMMIK

INSPIRATSIOONI
-HOMMIK

INSIPIRATSIOONIHOMMIK MEESKONNALE "VÄRSKE PILK"

Inspiratsioonihommik on rohkem kui lihtsalt koosviibimine; see on võimalus meeskonda ühendada, et avastada uusi vaatenurki ja leida ühiselt energia ning motivatsioon edasi liikumiseks! Olles eluliselt tähtis nii tööalases arengus kui eraelus, aitab inspiratsioon meil eemalduda rutiinist, näha “suuremat pilti” ning taasleida enda või kogu meeskonna “miks?”.

Forbesi sõnul vallandub inspiratsioon, kui taasühendume oma eesmärkidega ja leiame kireteemad, mida teistega jagada! Eneserefleksioon, kohalolu ja mängulisus on siin võtmetähtsusega. Inspiratsioonil on positiivne mõju ka meie vaimsele tervisele, sest toetab paremat tuju ning positiivsemat vaadet väljakutsuvatele olukordadele!

Inspiratsioonihommik pakub ainulaadset võimalust fookuse seadmiseks, olgu siis üldisel tasemel või konkreetsemate teemade käsitlemisel! Arutelud juhi ja meeskonnaliikmete inspiratsiooni tähenduse, vajaduste ja leidmise viiside üle aitavad tugevdada meeskonnasisest sidet ning kujundada tugevamat töökultuuri!

Planeerides umbes 2,5-4 tunni pikkust sündmust, sõltuvalt teemast ja grupi suurusest, loome keskkonna, mis toetaks parimal viisil selguse loomist, fookuse seadmist ning suurema teadlikkuse kujunemist! 

Leia alljärgnevalt teemad, millest oma meeskonnaga uut hingamist ja inspiratsiooni ammutada!

“Triin osales meie tiimi inspiratsioonihommikul, kus tegi suurepärase intro enesejuhtimise ja eneseteadlikkuse teemadesse! See sobis hästi  aasta kokkuvõtete tegemise ajaga! Jäime Triinu ettekandega väga rahule ja soovitame teda 10/10 kõigile, kes otsivad (tiimi)üritusele ägedat esinejat!”

UUs teadlkkus ja värske pilk - JULGUSe ja uute lähenemiste soodustamiseks!

TEEMAD, MILLESt võiksime
leida inspiratsiooni, uusi vaateid NING teadlikkust:

“Lahkusin töötoast suurema selguse ja motivatsiooniga, see oli väga, väga põnev ettekanne! Sain nipid, kuidas seisakut defineerida ja sellest välja tulla. See töötuba andis julgust ja motivatsiooni, et oma pikaajalisi eesmärke ellu viia!”

“Võtsin töötoast endaga kaasa sammud, mida juba kodus edasi teha! Sain töötoast kaasa tööriista, kuidas takistusi ületada ning tegutsemise ja motivatsiooni boosti!”

KOOS LEIAME SOBIVAIMA TEEMA:

Olenevalt grupi eripärast saame sättida ja leida veel teemasid, mis teie inspiratsioonihommikut parimal viisil toetaksid. Kui endal ideid napib, mõtlen kaasa ja pakun välja täiendavaid lähenemisi või lahendusi! Ideid teemadeks mõningatest varasematest kohtumistest:

  • Coaching: toeks kuuldud ja kuulatud kultuuri arendamisel! (PERH Õendusjuhtimiskonverents)
  • Kuidas seisakust või kinni olemisest kiiremini edasi liikuda? (Tallinna Ettevõtluspäev)
  • (TÖÖ)ELU disain (JCI Estonia konverents “Elustiil”)
  • Eesmärkide roll meelerahu saavutamisel ja säilitamisel? (Äripäeva Meelerahu Konverents)
  • Enesejuhtimine tööelus ning inimesena tervikuna (AS PricewaterhouseCoopers)
  • Enesejuhtimine rööprähklemise ajastul? (Eesti Lasterohkete Perede Liit)

"Inspiratsioon on
toiduks motivatsioonile!"

“Paljud suured asjad saavad alguse väikestest asjadest. Nii võibki piisata vaid killukesest inspiratsioonist, et saada jõudu just nende suurte asjade tegemiseks!”

Asume mõtteid vahetama

Jälgi mind ka