Static Slide

SAMM
EDASI

WORKSHOP

31. MAI 2022 @TLN
kell 10.30

MOTIVATSIOONI JA EESMÄRKIDE SEADMISE WORKSHOP

KOGEDA UUT ENERGIAT, MOTIVATSOONI NING SELGUST OMA EESMÄRKIDES?

Usun, et kõik me oleme kogenud vähemalt kord elus sellist kinni olemise tunnet, mis võtab meilt rohkem tähelepanu ja energiat kui tegelikult sooviksime. See võtab meilt kerguse, selguse ja liikumise tunde!

See ei tähenda alati apaatsust või passiivsust. Mõnikord on see lihtsalt see koht, kus maksimaalsest tulemusest, kogemusest või heaolust jääb justkui midagi puudu. Ja lõpuks pole enam oluline, mis rollis me parasjagu toimetame. Sellist olekut on kogenud nii minu kliendid kui ma ise – olles siis meeskonnaliikme, juhi või ka lapsevanema rollis!

Mõnikord võib selleks kinni olemise põhjuseks olla vaid üks mõte, küsimus või lihtsalt tunne, kuid teinekord ka midagi väga suurt! Küsimused, mida antud hetkedel enda seest leida võime:

 • Ma tean, mida vaja teha aga kuidas?
 • Kõik on justkui korras aga …
 • Ma ei tea, mida ja kuidas teha aga tunnen soovi muutuse järele!
 • Olen teatud teemas või olukorras kinni ning soovin edasi liikuda.
 • Minu sees on mitmed otsustamata või lahendamata teemad, liigun justkui ringiratast.
 • Tunnen, et tahaksin teistmoodi või paremini teha aga kuidas täpselt?
 • Minu sees on palju mõtteid aga ma ei liigu edasi, vähemalt nii nagu sooviksin. 
 • Mõtlen palju, aga ei tee.

Aga kui mõtleks sellisest seisakust, peatusest või kinni olemisest kui märgist, mis annab meile võimaluse kasvuks ja arenguks? Kõik me soovime oma erinevates eluvaldkondades edeneda, tunda energiat ning kergelt kulgemise tunnet. Kuid kui meiega reisib kaasas mõni “lisapagas”, võtab see meilt asjatult energiat, mida võiksime millegi vajalikuma ja kasulikuma suunas tööle suunata ning tunda suuremat rahulolu!

MIS SIIS KUI ASTUKS ÜHE SAMMU KOOS EDASI, ET SAAKSID UUESTI SEDA LIIKUMISE TUNNET KOGEDA? Olen kuulnud ütlust, et alustamiseks vajame me otsust – otsust, et Sul ei ole plaaniski sinna püsima jääda, kus Sa praegu oled!

 

Et tunda liikumise tunnet, tuleb liikuda...

WORKSHOPIST LÄHEMALT

 
SAMM EDASI workshop põhineb coachingu struktuuril ja loogikal, mida täiendavad erinevate põnevate teemade sissevaated. Workshop on kokku pandud just selliselt, et võimaldada Sul enda jaoks olulise teema osas vähemalt ühe sammu edasi liikuda! 

SAMM EDASI WORKSHOP leiab aset
T31. MAI 2022 Tallinnas
kell 10.30-17.15 (3 pausi)

Koolituse toimumise koht asub kesklinnas või selle lähedal.
Iga osaleja saab juba täpsema info oma e-mailile. 

Kuni 22.05 kehtib varajase registreeruja hind 139 EUR.
Alates 23.05 on workshopi hinnaks 159 EUR.
REGISTREERIMINE LÕPPENUD!
Hinnas sisaldub: koolitusmapp, kohvipausid ja kerge amps. 

  SAMM EDASI workshopi võib jagada teemade järgi alljärgmiselt:

Meil on alati võimalus püsida seal, kus me parasjagu viibime!
Peaasi, et Sind ei jääks vaevama küsimused nagu – mis oleks võinud saada? Mis oleks võinud olla?

Tee juba täna üks samm edasi ning registreeri ennast "SAMM EDASI" workshopile!

Soovin osaleda

NB! Kontrolli enne kinnitamist korra oma aadress veelkord üle, sest muidu ei saa me edastada Sulle lisainfot eesootava sündmuse osas.
NB! Palun lisa siia juba ettevõtte andmed ja kas ettevõte on käibemaksukohuslane, et saaksime Sulle aegsasti arve koostada.
Tülitan Sind maksimaalselt 1 kord kuus sisuka kirjaga.

Edasi liikumiseks tuleb teha vaid see üks samm. Aga see üks samm võib moodustada lõpuks poole teekonnast!

SAA TUTTAVAKS, KELLEGA OMA JÄRGMISE OLULISE SAMMU ETTE VÕTAD

MA OLEN. oma viimased 2+ aastat personaalse coachi ning meeskondade ja juhtide arengutreeneri rollis toimetanud ning olen nautinud iga hetke sellest teekonnast!

MA OLEN. tütar, naine, ema, algataja, elluviija, pühenduja ja edasiliikuja! Meie ühiseks nimetajaks on kindlasti mõttetera,et oleme mõlemad teekonnal! Siin aga veel mõned olulisemad asjad, mida minu kohta teada:

 • 8 aastat kogemust, kuidas juhtida ja jõuda suurepäraste teenindus- ja müügitulemusteni (Põldma Kaubanduse AS Eesti personaliosakonna ja kaupluste juht, DenimDream jt kauplused),
 • 10+ aastat juhina,
 • 75+ loodud meeskonda,
 • 200+ coachingu tundi,
 • 500+ arendavat tiimikoosolekut ja koolitust,
 • 600+ inimese värbamisel aktiivselt juures,
 • viimased 2+ aastat ehitamas ülesse oma uut mina, mille juurde kuuluvad – uus elukorraldus ja viis elada, uued prioriteedid, uus coachi ning arengutreeneri roll ning oma ettevõte,
 • Erickson Coaching International lahenduskeskse coachi + High Performance Team Coaching sertifikaadid (ICF poolt rahvusvaheliselt akredideeritud diplomid, täiendkoolitused),
 • Mindfulness 8 nädalane koolitus,
 • Ja hetkel läbimas ICF poolt tunnustatud grupocoachingu koolitust ning Tartu Ülikooli kursust “Sissevaade psühholoogiasse”. 

Pean oluliseks toetada inimeste individuaalset arengut, sest usun, et just sealt saab kõik muu oluline alguse – isiklik areng on aluseks kvaliteetsetele kasvukeskkondadele kodus kui ka tööelus (lapsevanemaks olemine, suhted, organisatsiooni ja meeskondade kvaliteet, tulemuslikkus). Minu keskseks fookuseks on seega inimese potentsiaali avastamine ja avardamine!

Minu jaoks oluline meeldetuletus: me arvame, kuidas asjad on, aga tuletan endale ikka ja jälle meelde küsida – kuidas asjad tegelikult on?

MIS SA ARVAD, KAS VÕTAD MIND KAASA NING VAATAME KOOS ÜLE – KUIDAS NEED ASJAD IKKAGI TEGELIKULT ON?

KLIENDID KOOSTÖÖST

teemaga haakuvaid mõtteid

PRAEGUNE REAALSUS – USKUDA VÕI MITTE?
See, et meil on mingid konkreetsed mõtted või tunded, ei tähenda, et see ka kohe reaalsus oleks! Kuidas Sinu praegune olukord muutuks, kui Sul oleks võimalus kogeda hoopis minu praeguseid mõtteid või tundeid? Mis Sa arvad, kuidas Sa siis oma küsimusele läheneksid? Kuidas Sinu tänane reaalsus siis muutuks?
 
MÄRKA VÄLISTE SÕNUMITE TÄHENDUST
Oled Sa mõtelnud, kuidas Sinu sisemine segadus väliste sõnumitena Sinuni tagasi jõuab? Siin on peidus justkui loogika – mida selgem on asi meie enda sees, seda selgemalt suudame me seda ka välja näidata ning kommunikeerida. Kindlasti oled märganud, et mida selgemalt keegi Sinult midagi küsib, seda paremini oskad Sa talle ka vastata? Seega oleks hea aeg analüüsida – milliste sõnumite või kommunikatsiooni osaliseks oled viimasel ajal saanud? Inimesed ja keskkond peegeldavad meile meid ennast alati tagasi.
 
SELGUSELE JÄRGNEVAD TÄHELEPANU JA FOOKUS
Selgus lubab tähelepanul kasvada. Tähelepanu lubab jõuda meil kohale ning saavutada enda jaoks olulised eesmärgid. Kuidas Sa sel juhul selgust enda sees hetkel hindaksid? Vaid selguse puudumine on see, mis loob meis piisavalt kaost ja frustratsiooni ning ei luba meil edasi liikuda!

“Mõle, mis tunne oleks ennast aasta pärast täpselt samast kohast leida? Mida seisakus püsimine Sulle annaks? Mida edasiliikumine?

kuidas oled otsustanud -
jääda kohapeale püsima või liikuda edasi?

Soovin osaleda

NB! Kontrolli enne kinnitamist korra oma aadress veelkord üle, sest muidu ei saa me edastada Sulle lisainfot eesootava sündmuse osas.
NB! Palun lisa siia juba ettevõtte andmed ja kas ettevõte on käibemaksukohuslane, et saaksime Sulle aegsasti arve koostada.
Tülitan Sind maksimaalselt 1 kord kuus sisuka kirjaga.

Jälgi mind ka